Інтернет-магазин вантажопідйомного обладнання - ATKLIFT Контакты:
Адрес: ул. Промышленная, 5 23310 Гнивань, Тывровский район, Винницкая область, Украина,
Телефон:+380(67)5164396, Телефон:+380(50)4542029, Электронная почта: office@atklift.com

Про компанію

ATK-Lift - компанія, яка спеціалізується на виробництві і продажу професійного вантажопідйомного обладнання в Україні вже понад 20 років.

 

Ми пропонуємо обладнання кращих вітчизняних і закордонних виробників, виготовлених за найсучаснішими технологіями, що дає змогу забезпечити безпечну роботу з переміщенням продукції або сировини.

У нашому розпорядженні найбільший виробничо-складський комплекс вантажопідйомного обладнання в Україні, що дозволяє задовольнити будь-які запити клієнтів, запропонувати оптимальні варіанти для вирішення необхідних завдань.

 

Обладнання високого класу!

У 2000 році ми об'єднали висококласних фахівців і створили команду експертів, які не просто створюють вантажопідйомне обладнання, а формують культуру високоякісног овиробництва в Україні.

Наше обладнання відповідає всім міжнародним стандартам якості, володіє прекрасними виробничими характеристиками і має відмінні експлуатаційні показники.

Для збільшення ефективності вантажопідйомних робіт потрібне хороше і надійне обладнання, саме тому ми ретельно перевіряємо якість кожної одиниц окремо, проводимо випробування отової продукції на гідравлічному випробувальному стенді зусиллям 100 тс. Володіємо власним конструкторсько-технологічним бюро, сучасною виробничою базою, системою контролю, і, головне - кваліфікованим персоналом, що гарантує високу якість продукції.


 

Компанія ATK-Liftнадає широкий вибір  вантажопідйомного обладнання та спеціалізованих товарів:

  • сталеві ланцюгові стропи з міцністю класом від 8 і вище;
  • вантажопідйомні траверси, захвати нестандартного обладнання;
  • лебідки та талі з різним типом управління;
  • спецзахвати для підйому і переміщення;
  • комплектуючі для всіх видів кріплення вантажів.

 

Ми постійно вдосконалюємось, вирішуючи складні завдання, які ви перед нами ставите.

Наші робітники справжні професіонали, якіготові оперативно надати повноцінну інформацію про продукцію, підготувати і узгодити з замовником конструкцію, технологічні характеристики обладнання, особливості його експлуатації, а також організувати доставку в будь-яку точку країни. 

У нашій компанії визавжди будете забезпечені високоякісною  продукцією в обумовлені терміни і за прийнятною ціною.

 Скористайтеся перевагами співпраці з нами

  • Найкоротші терміни поставки по Україні та за кордон
  • Вигідні і доступні ціни
  • Виробництво нетипового обладнання
  • Контроль якості за міжнародними стандартами

 

Ми впевнені, що з нашим багаторічним досвідом і компетентністю ви зможете знайти нові ефективні рішення в сфері вантажопідйомних технологій. 

 Завжди раді співпраці!