Інтернет-магазин вантажопідйомного обладнання - ATKLIFT Контакты:
Адрес: ул. Промышленная, 5 23310 Гнивань, Тывровский район, Винницкая область, Украина,
Телефон:+380(67)5164396, Телефон:+380(50)4542029, Электронная почта: office@atklift.com

МИ ЗАПУСТИЛИ НОВИЙ САЙТ!!!

14/09/2020
МИ ЗАПУСТИЛИ НОВИЙ САЙТ!!!

Наші шановні клієнти і партнери,

хочемо привітати Вас на сторінках нашого оновленого інтернет-магазину!

 Ми оновили дизайн, розширили функціонал новими розділами і зручними функціями, додали розумний пошук, а також більш докладний і доступний опис товарів. Для Вашої зручності ми зробили мобільну версію сайту для телефонів і планшетів, щоб Ви мали доступ до нашого інтернет-магазину 24/7.

 Також тепер у Вас є можливість зареєструватися і вести картку клієнта, в якій будуть відображатися всі попередні замовлення і сподобалися Вам товари.

Ми завжди відкриті для наших клієнтів, тому велику увагу приділили зворотного зв'язку, тепер: нам можна зателефонувати, замовити зворотний дзвінок, відправити повідомлення через форму на сайті, написати по електронній пошті, відправити повідомлення в месенджер.

 А найголовніше, що всі також залишається незмінним високу якість нашої продукції, кваліфікований купівельний сервіс та доступні ціни.

 Ми щиро віримо, що наш новий сайт доведеться Вам до душі. Можливо, в перші дні роботи будуть помітні будь-які недоліки або некоректна робота деяких функцій. Просимо з розумінням поставитися до цього факту і про зауваження повідомити нам на пошту: office@atklift.com

З повагою, колектив АТКЛІФТ!